logo_uzdrew_prostokat_w2_100

Stoliki z pieńka drzewa

Stoliki z pieńka drewna to produkty, które nasza pracownia stolarska wykonuje z największą przyjemnością. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i klienci biznesowi, ceniący sobie niepowtarzalny design, najwyższą jakość wykonania oraz unikalność produktu.

Stoliki z pnia drzewa doskonale sprawdzają się jako meble kawowe, stoliki na lampkę nocną, przykuwający uwagę element wyposażenia biura. Stoliki z pnia na taras i balkon, czy stolik ogrodowy z pnia drzewa to pozycje, które coraz częściej realizujemy dla naszych klientów.

W pracowni stolarskiej Uzdrew przywiązujemy ogromną wagę do detali. Dbamy, aby stolik z pieńka drzewa był trwały i prezentował się znakomicie. Sugerujemy rezygnację z wykorzystania drzew miękkich (np. brzozy), na rzecz dębu lub akacji. Tego typu drewniane stoliki cechują się wytrzymałością, doskonałą prezencją oraz mogą dodatkowo być upiększone metalowymi lub drewnianymi nogami, tudzież nogami w kształcie korzeni drewnianych. Ograniczeniem jest tylko ludzka wyobraźnia.